+421 918 679 287

Naša reštaurácia sa nachádza v malej dedine na Záhorí s názvom Borský Svätý Jur. Brány reštaurácie boli slávnostne otvorené 9. júna 2006.

Začiatky sú pre každého ťažké. I my sme sa stretávali s rôznymi nedostatkami a problémami. Jedálny lístok bol spočiatku malý – začínali sme s desiatimi jedlami vrátane dezertov. Postupom času sme profesionálne rástli a podarilo sa nám pre Vás pripraviť rozsiahly a kvalitný jedálny lístok. Napriek tomu aj naďalej uprednostňujeme kvalitu položiek jedálneho lístka pred kvantitou.

Interiér je zariadený v zámockom štýle v kombinácii s prvkami antickej a modernej doby. V letnom období si naši návštevníci možu vychutnať svoje jedlo pri pohľade na záhradu plnú kvetov v príjemnom prostredí vonkajšej terasy.

Čaká na Vás príjemná obsluha, výber z rôznych druhov jedál, alkoholických či nealkoholických nápojov a káv. Ponúkame špeciality z kuracieho, bravčového i hovädzieho mäsa, pizzu či rôzne špeciality šefkuchára. K dispozícii máme kvalitné vína z rôznych oblastí Slovenska, nechýbajú ani značky svetových kvalít.

Organizujeme rôzne spoločenské a hudobné akcie, zábavy pri živej hudbe, či posedenie pri harmonike a dobrom vínku. Takisto sa každoročne koná Ples reštaurácie Dolina.

Každá fungujúca reštaurácia má na svojom čele najmä kvalifikovaných zamestnancov. Ani u nás tomu nie je inak. Každý zamestnanec je nenahraditeľnou súčasťou našej reštaurácie. Od úpravy záhrady, až po samostatnú kuchyňu a prípravu jedál, obsluhovanie a chod reštaurácie sa starajú výhradne kvalifikovaní ľudia s profesionálnym prístupom.

Sme kolektív, ktorý sa snaží, aby naši zákazníci boli spokojní a s radosťou sa k nám vracali.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný gastronomický zážitok.

S úctou kolektív reštaurácie Dolina